21 czerwca 2011

Zakończenie roku szkolnego 2010/11

W dniu 21 czerwca 2011 o godz. 10.30 odbyło się uroczyste podsumowanie działalności Biblioteki ZSO nr 5 w Sosnowcu w tym roku szkolnym. W obecności Dyrekcji szkoły wręczyliśmy nagrody książkowe i dyplomy za zdobycie:

I miejsca w konkursie: „Najlepiej czytająca klasa”, dla klas 1E i 4C szkoły podstawowej i dla klasy 3B gimnazjum.

I miejsca w konkursie: „Najlepszy czytelnik w szkole” dla uczennicy klasy 2A Wiktorii Jagły, klasy 4C Karoliny Korcipy oraz uczennicy klasy 2B gimnazjum Kingi Jedynak.

Nagrodziliśmy również uczniów najbardziej zaangażowanych w pracę społeczną i życie biblioteki:

- uczniów klasy 4C Karolinę Korcipę, Klaudię Konopkę, Elizę Hładowską i Bartka Mysłka

- uczennice klasy 4B Olę Garncarzyk, Klaudię Grabdę, Agnieszkę Kruwczyk, Justynę Smolińską i Agnieszkę Smolińską

- uczennice klasy 2A gimnazjum Martynę Częszczyk i Sylwię Owczarek

Uczniowie ci otrzymali książki, a także gadżety ufundowane przez wydawnictwa współpracujące z biblioteką.

Za pomoc i ścisłą współpracę z biblioteką wyróżniono również:

Panią Agnieszkę Ruszkiewicz, mamę ucznia z klasy 1A gimnazjum

oraz nauczycieli naszej szkoły:

mgr Karolinę Wojnar – Wałowską, która opracowała stronę internetową biblioteki szkolnej i we współpracy z nauczycielami bibliotekarzami zajmuje się jej aktualizacją,

mgr Iwonę Letniowską, która aktywnie współpracuje z nami,

mgr Krzysztofa  Zaroda, autora tekstów poetyckich na naszej stronie

i pana Włodzimierza Opalskiego, który podzielił się z nami swoja fotograficzną pasją.

Uroczystość zakończono promocją wakacyjnego konkursu „Pocztówka z wakacji” oraz życzeniami udanego wypoczynku podczas wakacji.