15 czerwca 2011

Wystawa prac plastycznych

Od dnia 15 czerwca w naszej szkole można obejrzeć wystawę prac plastycznych Krzyśka i Sebastiana z klasy III B gimnazjum.

Co mówią o swojej pasji, przeczytajcie sami:

Krzysztof Koper, 3B: W rysowaniu dostrzegam pewnego rodzaju sposób na życie. Po prostu wracam do domu, chwytam za ołówek i zanurzam się w swoim małym świecie. Uwielbiam tworzyć portrety, gdyż ludzka twarz jest sama w sobie zadziwiająca – za każdym razem, na każdym zdjęciu inna. Jakiś profil, grymas - niesamowite. Poza tym czuję pewnego rodzaju satysfakcję, gdy uda mi się jakaś praca. Moim marzeniem jest tworzenie portretu fotorealistycznego.

Sebastian Jagiełło, 3B: Poprzez malowanie chcę wyrazić samego siebie. Fascynuje mnie świat, który nas otacza. Piękno natury, zwierząt, architektura. Każdego dnia staram się być jeszcze lepszy i chcę wciąż kontynuować moją małą pasję :-)

1 komentarz: