6 września 2011

Głosowałeś już?

Uwaga! Rozpoczął się I etap głosowania w ogólnopolskim konkursie "Polski Internet", w którym bierze udział strona internetowa naszej biblioteki. Jak zagłosować? Krok pierwszy - wejdź na stronę biblioteki bibliotekazso5.sosnowiec.pl Krok drugi - kliknij znaczek "Polski Internet" Krok trzeci - oddaj głos na bibliotekę ZSO nr 5 w kategorii: kultura i sztuka Ostatni krok - podaj swój adres e-mail P.S.Dokładne informacje na temat konkursu i sposobu głosowania uzyskasz w bibliotece szkolnej. Głosowanie jest darmowe, a można wygrać ciekawe nagrody!

2 komentarze:

1. [...] Przypominamy, że głosować na stronę biblioteki można tylko do 30 września! Regulamin konkursu oraz wskazówki dotyczące sposobu głosowania zostały zamieszczone w zakładce Głosowałeś już? [...]

OdpowiedzUsuń
  2. głosuję na tę szkołę bo do niej chodze