4 października 2011

Czas zacząć

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych właśnie się rozpoczął. W tym roku obchody MMBS przebiegać będą pod hasłem: "Biblioteki szkolne przygotowują uczniów do życia"
Nasza biblioteka szkolna przygotowała na ten czas wiele atrakcji. Niektóre z nich, jak wystawy nowych książek, konkursy czy spotkania, organizujemy w październiku już od paru lat. Nowością będą: happening "Kierunek czytania", Katalożek publikowany na stronie biblioteki, Liga Lektur i kącik regionalny (czyli wszystko co wiedzieć warto o Zagłębiu Dąbrowskim). Spojrzymy też na historię z przymrużeniem oka. Nie ustają również nasze poszukiwania uczniowskich talentów, pasji, zainteresowań! Zapraszamy Was do udziału w organizowanych przez nas akcjach i do śledzenia fotorelacji na naszej stronie. Program szkolnych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.