18 listopada 2012

Konkurs Tesco Zdrowo Najedzeni

Od 19 listopada nasza szkoła uczestniczy w konkursie Tesco dla Szkół – „Zdrowo Najedzeni”. Jest to filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. W konkursie nasza szkoła może wygrać wyposażenie dla pracowni multimedialnej, a każdy uczeń z zespołu nowoczesną mini kamerę HD (nagrody obejrzeć można na stronie konkursu).

W ramach konkursu przygotowaliśmy filmik na którym prezentujemy nasze zdrowe śniadanie i tłumaczymy dlaczego zdrowe śniadanie jest bardzo ważne.



Teraz potrzebujemy Waszej pomocy! Aby wygrać w konkursie na nasz film musi zostać oddana największa liczba głosów. Poniżej podajemy informację w jaki sposób można głosować na nasz film.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza