1 listopada 2012

MMBS - podsumowanie

Październik na zakończenie zaskoczył nas zimnem i śniegiem, na szczęście w bibliotece do samego końca było gorąco. Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych był dla nas olbrzymim sukcesem.  Wspólnie poznawaliśmy nową stronę Internetową i oswajaliśmy się z obecnością biblioteki na Facebooku. Swoje umiejętności manualne trenowaliśmy razem haftując, a umysł ćwiczyliśmy na cieszących się coraz większą popularnością zajęciach Scrabble (z pierwszymi sukcesami!) Z pomocą małej delegacji z krainy baśni przyjęliśmy do bibliotecznej społeczności nowych czytelników (którzy już mnóstwo wypożyczają!), a na koniec schrupaliśmy parę paluchów wiedźmy i uczestniczyliśmy w niezwykłym spotkaniu z pisarzem, autorem cyklu o Lokim, skandynawskim bogu oszustwa, Jakubem Ćwiekiem. W międzyczasie doskonale sprawdziliśmy swoją znajomość lektur w całomiesięcznym konkursie "Z lekturami za pan brat".

To nie wszystko. Gorąco dziękujemy za udział we wszystkich wydarzeniach w bibliotece. Możemy się jeszcze pochwalić, że w październiku naszą stronę odwiedziło 4438 osób! Wynik dla nas znakomity i prosimy o więcej w kolejnych miesiącach!