4 grudnia 2012

Warsztaty haftu

W poniedziałek, 3 grudnia zakończyliśmy pierwszą edycję warsztatów haftu, prowadzonych przez członkinie Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego, panie Zofię Cencek i Halinę Kwiatkowską. 

Ci, którzy nie uczestniczyli w naszych warsztatach niech żałują. Natomiast ci, którzy spotykali się z nami w poniedziałkowe popołudnia z całą pewnością potwierdzą, że wspólne twórcze działania były doskonałą okazją do zdobycia nowych, niecodziennych umiejętności. Nauce, co najważniejsze, towarzyszyła doskonała atmosfera, która sprzyjała powstawaniu pięknych, niezwykle kolorowych obrazów, ale także najzwyklejszemu relaksowi. Profesjonalne wsparcie pań było gwarancją, że wszystko odbywa się na jak najwyższym poziomie. 

Niestety nasze warsztaty musiały mieć swój finał. Z tej okazji bardzo serdecznie pożegnaliśmy się z paniami ze Stowarzyszenia, wręczając drobne upominki i pisemne podziękowania. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas także dla nich okazał się przyjemny, a wszystkich zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane przez bibliotekę. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza