25 października 2013

Nowe zdobycze

Wczoraj jeszcze prezentowały się przed biblioteką, dziś już można je wypożyczać... Nowe książki! W tym roku, dzięki hojności wielu darczyńców nasz księgozbiór wzbogacił się o naprawdę interesujące zdobycze. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie! Gwarantujemy!


Dla najmłodszych miłośników serii mamy wiele książek z cyklu o Martynce. Dla ciekawskich badaczy otoczenia mamy książkę o brudzie, po lekturze której poznacie nie tylko historię odkurzacza, ale też ile "robaczków" żyje na Waszej skórze. Dla trochę smutnych mamy książkę o przytulania, a dla miłośników międzynarodowych podróży spacer po Nowym Jorku, w którym przewodnikiem jest mała ćma.

Jest też coś ciekawego dla młodzieży. Oprócz klasycznych obyczajówek (uwielbiamy je!) z cyklu Ala Makota, mamy ciekawą historię o "rodzinie potworkowej" (czyli paczłorkowej). Nie mogło też zabraknąć dalszej części cyklu o nastolatkach z nadprzyrodzonymi mocami, którzy muszą poradzić sobie bez rodziców  - GONE. Mamy też prawdziwą gratkę dla wielbicieli Felixa, Neta i Niki - kolejny tom ich przygód. W nim zmierzą się 

Zapraszamy też do działu fantastyki, gdzie pojawiły się książki z cyklu o świecie Dysku Terry'ego Pratchetta. Jest ich aż siedem!


Oczywiście oprócz tych super książek, mamy równie ciekawe słowniki, encyklopedie i przewodniki, ale..., sami wiecie...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza