2 kwietnia 2014

Zaczynamy!

Kwiecień to prawdziwy miesiąc książek! Rozpoczyna się wraz ze świętem książek dla dzieci i młodzieży, kończy wielką celebracją autora i pisania w Dzień Książki i Praw Autorskich. Ponadto w tym roku przypada również niesamowicie książkowa rocznica - 650 lat w służbie książki. Nie mogliśmy więc przepuścić takiej okazji i nie zorganizować małego czytelniczego konkursu.

Zależało nam przede wszystkim na uczczeniu książki i czytania - wszystkich emocji, radości, a czasami też smutków - jakie im towarzyszą, dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Was o napisanie recenzji swojej ulubionej książki. Może to być książka poważna, może być bardziej rozrywkowa. Wampiry, strzygi, upiory? - jak najbardziej! Samotny książę na malutkiej planecie - byłoby wspaniale! Nie musi to być lektura szkolna, choć nic nie stoi na przeszkodzie żeby akurat to była TA książka. W recenzji chcemy po prostu poczuć dlaczego to właśnie ta jest tą NAJ.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie TUTAJ. W przypadku jakichkolwiek pytań piszcie - biblioteka@zso5.sosnowiec.pl

Życzymy Wam twórczych pomysłów.

Organizatorzy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza