5 maja 2014

Wielka Liga Czytelników

Wielka Liga Czytelników to zdecydowanie więcej niż konkurs, to naprawdę niezwykłe zjawisko. W trakcie tego konkursu 25 uczniów naszej szkoły z klas 1-3 przeczytało 275 książek (!!!), a 8 uczennic z klas 4-6 67 książek. I choć niektóre testy konkursowe były trochę wymagające, to najczęściej towarzyszyła nam wszystkich radość z odkrywania coraz to nowych, czasami nawet trochę zapomnianych albo w ogóle nie znanych książkowych światów.

W półfinale zmagań Wielkiej Ligi Natalka Suchecka, Kamil Leszczyński i Dawid Ściubak z klas 1-3 stanęli w szranki z 21 drużynami z innych szkół, natomiast uczennice klas 4-6 Oliwia Pikuła, Magda Świątek i Roksana Wróbel walczyły z 14 zespołami. W grupie 1-3 uzyskaliśmy 63 punkty, a w grupie 4-6 74 punkty. Te wyniki nie pozwoliły nam niestety kontynuować rywalizacji w ostatnim, finałowym etapie. 

To jednak nie koniec! Wszyscy uczestnicy dotychczasowych zmagań oraz wszyscy ci, którzy mają ochotę na świetną zabawę mogą wziąć udział w III Wielkiej Zabawie Rodzinnej, która odbędzie się 31 maja w Katowicach. Wszystkie szczegóły na jej temat można znaleźć na tej stronie internetowej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza