14 czerwca 2016

Święto biblioteki

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Tak też musiało być w przypadku wszystkich wydarzeń, projektów i atrakcji, które w tym roku przygotowaliśmy w bibliotece. Zakończenie to jednak za mało - my obchodziliśmy Święto Biblioteki! 

Jeśli święto to oczywiście masa atrakcji - wystawa rękodzieła wykonanego przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, królewskie selfie, prezentacja gry Tytus, wykonanej przez naszego ucznia, a inspirowanej komiksami Tytus, Romek i A'Tomek,  pokaz możliwości pojazdu księżycowego, statku Antarktyda, kosmicznej rakiety, zdjęć z wszystkich tegorocznych wydarzeń, do tego serpentyny, balony i trąbki, czyli prawdziwa impreza na całego. 

Święto biblioteki było dla nas również możliwością podsumowania konkursów, wręczenia nagród i pożegnania się z niektórymi naszymi stałymi bywalcami, którzy kończą kolejny etap edukacji i ruszają poza mury naszej szkoły. Dla nas atmosfera była niesamowita! Mamy nadzieję, że wy też wspominacie miło nasze Święto.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza